Witajcie!
Przyszedł czas na kolejne podsumowanie tygodnia :)

Piłka nożna
Kamil Grosicki pojechał do Angli aby podpisać kontrakt z nowym klubem. Wyszło jak wyszło i nie podpisał.
Jak dobrze wszyscy wiecie dziś odbył się mecz Polska-Kazachstan, większość osób uważało nas za faworytów do wygrania...
W pierwszej połowie piłkarze grali bardzo dobrze. Pierwszy gol Bartosza Kapustki zwiastował o tym że to będzie dobry mecz dla Polaków. Drugiego gola w rzucie karnym wywalczył Robert Lewandowski. W drugiej połowie coś sie posypało straciliśmy jedną bramkę potem drugą. Do końca wierzyliśmy że jednak to my wygramy ten mecz, no ale stało się tak jak sie stało. I tak jesteśmy dumni z naszych chłopaków.
Mecz był nerwowy, było dużo niepotrzebnych fauli oraz żółtych kartek.

Znalezione obrazy dla zapytania reprezentacja polski w piłce nożnej
Hokej
Hokeiści nie pojadą na igrzyska olimpijskie w Pjongczan w 2018r. Polacy stracili szansę na awans przegrywając 1:6 ze Słowenią i 3:5 z Białorusią. Biało-czerwoni zajęli ostatnie miejsce w turnieju.
 Znalezione obrazy dla zapytania polska reprezentacja hokeistów

Tenis
Agnieszka Radwańska awansowała do czwartej rundy wielkoszlemowego US Open. Polka wygrała w 70 minut z Francuzką Caroline Garcią 6:2, 6:3.
Łukasz Kubot i partnerujący mu austriacki tenisista Alexander Peya awansowali bez gry do ćwierćfinału  debla wielkoszlemowego US Open po tym jak Brytyjczyk Daniel Evans wycofał się  z powodu kontuzji.
Znalezione obrazy dla zapytania łukasz kubot i radwańska

Koszykówka
Reprezentacja Polski koszykarzy pokonała w Mińsku Białoruś 97:79 i po dwóch kolejkach rozgrywek grupy D eliminacji mistrzostw Europy ma na koncie komplet punktów.